Czy Star Trek: Prodigy jest transmitowany na Netflix?

Jaki Film Można Zobaczyć?
 

Star Trek , jeden z najbardziej wpływowych programów na świecie, po raz kolejny powiększa swój wszechświat science-fiction! Rozszerzony Star Trek Universe Alexa Kurtzmana będzie kontynuowany z Star Trek: Cudowne dziecko, animowany program komputerowy z Nickelodeon .Star Trek: Cudowne dziecko będzie trzecim serialem animowanym w ogromnej serii po Star Trek: serial animowany (1973) i Dolne pokłady (2020). Ta nowa seria będzie skierowana do wszystkich odbiorców, w przeciwieństwie do Dolne pokłady która jest uważana za komedię dla dorosłych. Ten zupełnie nowy program z 2021 roku jest animowany w 3D z pięknymi kolorami i wzorami, które zadowolą każdego Star Trek wentylator.

Spektakl odbywa się w 2383 jakiś czas po zakończeniu Star Trek: Voyager serial, chociaż pojawią się niektóre znajome postacie. Nowa obsada przedstawia załogę sześciu kosmitów, którzy natrafiają na opuszczony statek Gwiezdnej Floty, USS Protostar.

ten Star Trek: Cudowne dziecko Obca obsada składa się z kilku dobrze zapowiadających się młodych aktorów: Bretta Graya jako Dala, Angusa Imrie jako Zero i Rylee Alazraqui jako Rok-Tahka. Głosy, które możesz rozpoznać, to między innymi Jason Mantzoukas jako Jankom Pog, Ella Purnell jako Gwyn, Dee Bradley Baker jako Murf, John Noble jako Diviner i Jimmi Simpson jako Drednok. Kate Mulgrew ponownie wcieli się w rolę kapitan Kathryn Janeway (choć tym razem jako hologram), a Robert Beltran powróci jako dowódca Chakotay.

Czy Star Trek: Prodigy jest na Netflix?

Star Trek: Cudowne dziecko to seria stworzona przez Paramount, więc będzie dostępna wyłącznie na ich platformie streamingowej Najważniejszy+ . Potwierdzono dwa sezony i oba zostaną wyemitowane na kanale telewizyjnym Nickelodeon po premierze transmisji strumieniowej 28 października.Netflix ma jednak inne opcje, jeśli chodzi o Star Trek zadowolony. Obecnie możesz przesyłać strumieniowo wszystkie siedem sezonów Star Trek: Nowa generacja i wszystkie siedem sezonów Star Trek: Deep Space Nine .

Star Trek: Nowa generacja była pierwszą serią Star Trek, która została wydana po oryginalnym programie z lat 60-tych. Spektakl rozpoczął się około 10 lat później Star Trek: seria oryginalna zakończone. Jak sugeruje tytuł, Star Trek: Nowa generacja podąża za nową załogą na pokładzie Enterprise, która odkrywa nieznane światy, dowodzona przez Sir Patrick Stewart jako kapitan Jean-Luc Picard.

Star Trek: Deep Space Nine, spinoff z pierwszych dwóch programów, prowadzony w latach 1993-1999, z kolejną świeżą obsadą postaci. Seria ma ocenę TV-14 w przeciwieństwie do swoich poprzedników, które mają ocenę PG.Jeśli lubisz wszystkie rodzaje Star Trek treści, dokumentalny 2016 Z miłości do Spocka można oglądać w serwisie Netflix. Adam Nimoy reżyseruje ten film o swoim ojcu i wpływie, jaki wywarł na świat jako kultowa postać Spocka.

Czy będziesz oglądać? Star Trek: Cudowne dziecko na Paramount+, czy wybór na Netflix jest bardziej w Twoim stylu? Obejrzyj zwiastun tutaj!

Sprawdź więcej najlepszych programów na Netflix, korzystając z poniższego linku!