Najlepsze cytaty Rona Swansona z „Parks and Recreation”

Jaki Film Można Zobaczyć?
 
5 niedocenianych filmów w serwisie Netflix Filmy świąteczne w serwisie Netflix telewizja przez Bryce Olin 6 lat temu Śledź @bryceolinJak Schmidt z Nowa dziewczyna , Parki i rekreacja Ron Swanson to z pewnością jedna z najzabawniejszych postaci w telewizji i Netflix.

htgawm sezon 5 data premiery netflix

Więcej z Netflix Life

  • Czy Mare of Easttown jest dostępne w serwisie Netflix?
  • Sezon 2 Outer Banks może pojawić się na Netflix latem 2021 roku
  • Zbierz nowy, ekskluzywny One Piece Shanks Funko Pop! zanim ktokolwiek inny
  • Kiedy After We Fell pojawi się na Netflix?
  • Petycja o odwołanie programu Hype House Netflix staje się wirusowa

Swanson to facet twojego mężczyzny z niespodzianką dla wesołości. Jego poglądy na temat rządu, świata i wszystkiego innego w społeczeństwie są bezcenne.

Oczywiście są ludzie tacy jak Swanson, więc każdy może odnieść się do jego postaci, ale wszystko zależy od jego dostarczenia. Stoicka postawa Swansona sprawia, że ​​o wiele trudniej jest nie śmiać się ze wszystkiego, co mówi i robi.

On jest po prostu najlepszy!Oto 11 najlepszych cytatów Rona Swansona Parki i rekreacja teraz na Netflix:

jedenaście. OK, wszyscy: zamknijcie się! Spójrz na mnie! Witamy w Visions of Nature. W tym pokoju jest kilka obrazów. Niektóre są duże, inne małe. Ludzie to zrobili i są teraz tutaj. Wierzę, że po tym, jak to się skończy, zostaną powieszone w budynkach rządowych. Nie rozumiem, dlaczego rząd bierze udział w pokazie sztuki. Uważam też, że nie ma sensu, aby człowiek malował sceny natury, kiedy mógłby po prostu wyjść na zewnątrz i w nim stanąć. W każdym razie, proszę nie interpretować błędnie faktu, że teraz mówię o prawdziwym zainteresowaniu sztuką i spróbować dalej ze mną o tym dyskutować. Koniec wypowiedzi.10. Historia rozpoczęła się 4 lipca 1776 roku. Wszystko, co wydarzyło się wcześniej, było błędem.

9. Niedawno, Zrobiłem krzesło. Kiedy skończyłem, pomyślałem, że to dobre krzesło. Przedstawiłem go stowarzyszeniu przemysłu drzewnego Indiana, które uznało, że zasługuje na uwagę w celu uzyskania nagrody. To była prawdziwa trąba powietrzna.

8. Jest tylko jedno złe słowo: podatki.

7. Moje jedyne oficjalne zalecenia to trymery do wąsów wydane przez armię amerykańską, sól Mortona i dwucalowe ostrze noża oscylacyjnego skrobaka C.R. Lawrence Feina.

6. Każdy pies poniżej pięćdziesięciu funtów jest kotem, a koty są bezużyteczne.

5. ty wiem Leslie, Super Bowl jest za kilka miesięcy, zwykle oglądam go z braćmi. Może przyjdziesz w przerwie i strzelisz mi w głowę.

Cztery. Ściągacze zrobić nic dla mnie. Lubię silną solistą, opanowaną kobietę na szczycie swojego pola, twoją Steffi Graf, Sheryl Swoopes, ale zawsze i wszędzie wezmę darmowe śniadanie w formie bufetu.

3. Dać mężczyzna rybę i nakarm go na jeden dzień. Nie ucz człowieka łowić ryby… i się karmić. To dorosły mężczyzna. A łowienie ryb nie jest takie trudne.

dwa. Wędkarstwo relaksuje mnie. To jest jak joga, ale wciąż mogę coś zabić.

księgowy na netflixie

1. Właśnie daj mi cały bekon i jajka, które masz. Poczekaj poczekaj. Martwię się tym, co właśnie usłyszałeś: daj mi dużo bekonu i jajek. Powiedziałem: daj mi cały bekon i jajka, które masz. Czy rozumiesz?

Najlepsze cytaty z New Girl's Schmidt